تلفن پاناسونیک KX-TS880MX
دسامبر 25, 2018
نمایش همه

مزایای تلفن سانترال

تلفن سانترال بدون شک در برقراری نظم و هماهنگی بیشتر در شرکت ها و تمام مجموعه های کاری نقشی اساسی را ایفا می کند. اگر شما شرکتی داشته باشید که سه فرد برای پاسخگویی به مشتری ها تعیین شده باشند و برای هر فرد یک خط تلفن در نظر گرفته شده باشد، احتمالا با مشکلات گوناگونی روبه رو هستید. اگر شخصی با اپراتور دوم کار داشته باشد و به خط دیگری زنگ بزند، بی نظمی و تداخلات زیادی به وجود خواهد آمد. این بی نظمی ها به پرستیژ و دیسیپلین کاری مجموعه ی شما ضربه خواهد زد و باعث اتلاف وقت و انرژی خواهد شد. با به کار گیری تلفن سانترال پاناسونیک این مشکلات به کلی حل شده است. می توانید با یک تلفن هر سه خط را داشته باشید. همچنین پرسنل شما می توانند با قابلیت خطوط داخلی که در تلفن سانترال وجود دارد با یکدیگر به راحتی در ارتباط باشند.
تلفن پاناسونیک قابلیت سانترال را بر روی تلفن های خود ایجاد کرده است. بسیاری از مدل های تلفن دیجیتال پاناسونیک وجود دارند که این قابلیت را داشته و در شرکت ها و تمام مجموعه ها و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. تلفن دیجیتال مزایای بارزی نسبت به تلفن های آنالوگ دارد و بسیار پر طرفدار تر از تلفن های آنالوگ هستند. تلفن دیجیتال KX-DT543 یکی از مدل های تلفن پاناسونیک بوده که قابلیت سانترال را داشته و با ظاهر شکیل و زیبا برای تمامی سازمان ها و مجموعه های کاری می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

تلفن دیجیتال KX_DT543

این تلفن یکی از طراحی های زیبا و کاربردی تلفن سانترال پاناسونیک است که در گروه تلفن های KX_DT500 قرار می گیرد. این مدل از تلفن های پاناسونیک ابعاد جدیدی از تجربه ی صدا را به روی شما می گشایند. بدون شک کیفیت بالای صدا در این مدل تلفن سانترال آن را برای بسیاری از شرکت ها به بهترین گزینه برای خرید تبدیل می کند. همچنین در کنار کیفیت صدای بسیار بالا، به سادگی می توانید به ویژگی های قدرتمند و حمایتی و تمام نرم افزار های موجود روی این تلفن دیجیتال دسترسی داشته باشید. همچنین طراحی بسیار مدرن و امکان خرید دو رنگ سفی و مشکی از ویژگی های این دستگاه به حساب می آید. به سادگی می توانید در دفتر کار خود از سری KX_DT500 بهره برده و آن را با دکور داخلی محل کار خود هماهنگ کنید. تلفن پاناسونیک KX_DT543 نیز یکی از مدل های همین خانواده ی قدرتمند است که با ویژگی های بسیار کاربردی طراحی و تولید شده است. کار کردن با این تلفن پاناسونیک پیشرفته بسیار آسان است. صفحه کلید الفبایی، دکمه های فراوان با قابلیت برنامه پذیری، پرت EHS برای پشتیبانی از اتصال هدست (headset) وایرلس برخی از ویژگی های این تلفن سانترال شرکت پاناسونیک هستند. پرت سوئیچ هوک الکترونیکی به تلفن دیجیتال KX_DT543 اجازه می دهد تا چندین headset را به طور هم زمان از طریق وایرلس به دستگاه متصل کند. این قابلیت به استفاده کنندگان آن اجازه می دهد تا به آسانی و راحتی در هر حالتی به تلفن ها پاسخ داده و نیازی نیست تا به طور دائم بر روی صندلی خود بنشینند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *