کارت حافظه
کارت حافظه پاناسونیک مدل KX-NS5135
ژانویه 6, 2019
صندوق صوتی
صندوق صوتی و کاربرد آن
ژانویه 13, 2019
نمایش همه

تلفن سانترال چیست

تلفن سانترال

در دنیای مدرن امروز که فناوری های زیادی به کمک برقراری ارتباط بهتر با مشتریان آمده اند دستگاه سانترال نقش عمده ای را ایفا میکند. تلفن سانترال به تلفن هایی اطلاق میشود که قابلیت کنترل چند خط شهری و داخلی را با یک عدد تلفن رومیزی را دارا می باشد.

تصور کنید در شرکت یا سازمان خود جهت سهولت ارتباط با مشتریان 5 خط شهری در اختیار داشته باشید در حالت معمولی نیاز به 5 دستگاه تلفن عادی داشته که امکان قرار دادن تمامی آنها روی میز وجود ندارد و در واقع امری غیر ممکن به نظر می رسد  برای رفع این مشکل نیاز به تلفن های سانترال است که مشکل ما را حل کند و بدون نیاز به 5 دستگاه تلفن صرفا با استفاده از یک دستگاه سانترال کلیه ارتباط های 5 خط تلفن به سادگی مدیریت می شود.

تلفن سانترال

از دیگر نکات مثبت تلفن سانترال پاناسونیک امکان برقراری ارتباط داخلی با دیگر واحد های شرکت یا سازمان بوده که می تواند بدون هزینه تلفن اضافی انجام شود.

خرید بیسیم پاناسونیک

از دیگر مزیت های مراکز سانترال این می باشد که قابلیت این را دارد تا به شکل همزمان چند نفر را پشت خط نگه داشته یا اینکه هر خطی به اپراتور وصل شده و اپراتور به  به مسئول موردنظر وصل نماید.

از دیگر نکات مثبت تلفن سانترال این است که مجهز به منشی خودکار بوده که هر فردی زمانی که تماس می گیرد یک پیغام برای تماس گیرنده پخش شده مثل واحد مالی عدد یک واحد خدمات عدد دو و……

از دیگر مزایای تلفن سانترال مدیریت هر داخلی میباشد که می توان از تماس کارکنان شرکت به بیرون جلوگیری کرد و یا آنها را مانیتور کرد تا بتوان در هزینه های جاری شرکت صرفه جویی نمود.تلفن های سانترال کد های بسیار زیادی دارند که هر یک کاری را انجام می دهد که می توانیم به هر حالتی که خواستیم دستگاه را تنظیم کنیم . همچنین این امکان نیز فراهم است تا با استفاده از دستگاه سانترال برای اداره و یا شرکت ساعت استراحت و منشی گویا تنظیم کرد. بهره گیری از اپراتور گویا در سیستم تلفنی سازمان، سبب می شود که تماس گیرنده به سادگی بتواند به داخلی مورد نظرش هدایت شود. سرعت در روند اتصال تماس کاربر به کارمند و داخلی مورد نظر باعث می شود تا خطوط یک شرکت مدت زمان کمتری اشغال باشد.

معرفی سانترال های پرظرفیت

شبکه سازی چند مکانی برای ارتباطات روان

سهولت نصب و کاهش هزینه های مکالمه از طریق ویژگی پروتکل اینترنتی VOIP

امکان ایجاد سازگاری با خطوط پی آر آی (ISDN(BRI/PRI

هماهنگی کامل با IP و شبکه سازی SIP در سری  TDE و NS

سادگی در برقراری ارتباط و برنامه ریزی راحت

سانترال پرظرفیت KX-TDA100D

مرکز تلفن سانترال مدل KX-TDA100D یکی دیگر از محصولات شرکت پاناسونیک بوده و  در اوایل سال ۲۰۱۳ به بازارهای جهانی عرضه شده است. میتوان بیان کرد که این دستگاه در مقایسه با دیگر دستگاه های سانترال فرق زیادی نداشته و شرکت پاناسونیک برای سهولت در کار و جلب رضایت مشتریان خود اقدام به تولید این دستگاه نمود. تفاوت این سانترال با دیگر مراکز تلفن سانترال این می باشد که دستگاه دارای ۷ جای کارت میباشد و بر روی کارت MPR خود ۴ داخلی دیجیتال را به طور پیش فرض پشتیبانی میکند.

قابلیت نصب خطوط شهری دیجیتال و آنالوگ

    قابلیت نصب کارتهای VOIP

    قابلیت نصب حداکثر ۹۶ خط شهری یا ۹۶ خط داخلی

    دارای ۶ درگاه ورودی کارت

سیپ ترانک

سانترال پرظرفیت KX-TDA600

مرکز تلفن سانترال مدل KX-TDA600 یکی از بهترین دستگاه های سانترال بوده که بیشترین استفاده را در مراکز بزرگ دارای خطوط زیاد و مشتریان  متعدد می باشند دارد.این دستگاه سانترال با توجه به ظرفیت باور بسیار خوب خود یکی از تولیدات خاص  شرکت پاناسونیک به شمار می رود و مشتریان مختص به خود را دارا میباشد. امکانات بارز  این سانترال بر کمیت های دستگاه که شامل پشتیبانی نکردن از تلفن های هایبرید،پشتیبانی از کارت خطوط داخلی آنالوگ و همچنین پشتیبانی از کارت خطوط ورودی شهری مخصوص دستگاه  ارجحیت دارد لذا با در نظر گرفتن این قابلیت ها درخواست خرید این دستگاه به طور فزاینده ای در بازارهای جهانی و همچنین خاورمیانه را دارا میباشد.

این دستگاه بیشتر در مکان های پر ظرفیت استفاده میشود لذا برای مکان های کوچک و متوسط مناسب نمی باشد همچنین برخی از شرکت ها مجموعه خود را رو به رشد می دانند و تشخیص میدهند که انتخاب این دستگاه برای آنها لازم میباشد

در پایان باید گفت بهره گیری از سیستم سانترال مزایای زیادی داشته که با خرید آن می توان به مجموعه اضافه کرد. جهت آشنایی با تلفن های بی سیم پاناسونیک با ما همراه باشید.

امتیاز دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *