بی سیم پاناسونیک

تلفن بی سیم پاناسونیک یکی از محصولات بی نظیر شرکت پاناسونیک است که توانسته است نیاز های بسیاری از مشتریان را برطرف نماید.

این شرکت سعی نموده است تا از به روز ترین فناوری های ممکن در بی سیم پاناسونیک استفاده نماید تا بتواند محصول کاملاً با کیفیتی را به بازار ارائه دهد.

البته علاوه بر کیفیت محصول این شرکت همیشه به سلیقه مشتریان اهمیت خاصی داده و سعی می کند محصولات زیبایی را برای مشتریان تولید کند. زیبایی و کیفیت ساخت بالا باعث شده است تا امروزه شاهد استفاده روز افزون عموم مردم از تلفن بی سیم پاناسونیک در محیط های مختلف باشیم.

سیپ ترانک

از نظر قیمت نیز محصولات شرکت پاناسونیک از جمله تلفن بی سیم پاناسونیک در رده محصولاتی قرار می گیرد که کاملاً می تواند قیمتی با توجیه اقتصادی بالا داشته باشد. قیمت این محصولات به دلیل امکانات متنوعی که در اختیار مشتریان قرار می دهند و همچنین کیفیت بالایی که در ارتباطات ارائه می دهند کاملاً مناسب می باشد.

بی سیم پاناسونیک

تاریخچه تلفن بیسیم پاناسونیک

در سال 2009 و زمانی که اولین مدل از تلفن بی سیم پاناسونیک روانه بازار شد.

پاناسونیک با ارائه نظرسنجی های مختلف سعی نمود تا تمامی نظرات مختلف در مورد این محصول را جمع آوری کند.

از این نظرات برای ساخت بهتر محصولات بعدی استفاده نمود.

این نظرسنجی ها همیشه برای محصولات پاناسونیک انجام می شود و باعث می شود تا مردم بیشتر به رعایت اصول مشتری مداری در این شرکت پی ببرند.

رعایت اصول مشتری مداری و توجه به نیاز های آن ها در محیط های کاری و خانگی باعث می شود تا علاوه بر مشتریان قدیمی، هر روز کاربران بیشتری به خرید تلفن بی سیم پاناسونیک ترغیب شوند.

یکی از دلایل دیگری که باعث شده است تا مشتریان زیادی این محصولات را خریداری نمایند، رعایت تمامی اصول زیست محیطی در ساخت این محصولات است که در راستای گواهینامه کیفیت شرکت پاناسونیک اجرایی شده است.

پاناسونیک همچنین در مدل های جدید تلفن بیسیم خود از تکنولوژی های نوین استفاده کرده است.

در هنگام برقراری تماس هیچ نویزی از طرف دیگر سیستم های موجود در خانه بر روی تلفن تأثیر نگذارد و کاربران تماس بسیار با کیفیتی را تجربه نمایند.

 

ساختار تلفن پاناسونیک

بی سیم پاناسونیکاز نظر ساختاری این تلفن معمولا ً از دو بخش تشکیل شده است.

این دو بخش شامل پایه و تلفن های بی سیم پاناسونیک می باشد.

پایه تلفن در برخی از موارد خودش یک تلفن کاملاً جداست که وظیفه برقراری ارتباط بین تلفن های بیسیم را بر عهده دارد.

این پایه می تواند دارای ویژگی های مختلفی  مانند یک تلفن رومیزی باشد و بتواند کارایی متنوعی نیز برای مشتریان ارائه دهد.

 

ویژگی های بی سیم پاناسونیک

بعد از توضیح مختصری در مورد نوع ساخت این محصولات در ادامه سعی داریم شما را با ویژگی های تلفن بی سیم پاناسونیک بیشتر آشنا کنیم.

این تلفن ها معمولاً در حالت های مختلفی مانند یک گوشی، دو گوشی، سه گوشی و … به بازار ارائه می شوند که مشتریان می تواند با توجه به نوعی محیط مورد استفاده از انواع این تلفن ها استفاده نمایند.

از جمله ویژگی های بارز این محصولات می توان به قابلیت های مختلف آن ها برای برقراری تماس در هنگام قطع برق اشاره نمود. یعنی در هنگام قطع برق هیچ گونه اختلالی در تماس های این محصولات به وجود نمی آید و مشتریان می توانند بدون دغدغه مکالمات خود را ادامه دهند.

همانطور که از اسم تلفن بی سیم پاناسونیک مشخص است این محصولات می تواند آزادی عمل زیادی به مشتریان داده و باعث می شوند تا  افراد بتوانند در محیط های مختلف کارهای خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت نمایند.

 برد تلفن بی سیم پاناسونیک

اصلی ترین ویژگی این تلفن ها برد آن ها می باشد.

این ویژگی باعث جذابیت ارتباطات با این تلفن شده است که باعث می شود مشتریان لذت یک مکالمه بی نظیر را تجربه نمایند.

برد این محصولات در محیط های خانگی که معمولاً موانع مختلفی بر سر راه این محصولات است می تواند تا 60 متر نیز برسد.

یعنی افراد در محیط های اداری و خانگی می تواند به راحتی تا 60 متر از پایه اصلی این دستگاه فاصله گرفته و یک مکالمه با کیفیت بدون هیچ قطعی را انجام دهند.

اگر در محیط های بازتر و بدون هیچ گونه مانعی از تلفن بی سیم پاناسونیک استفاده کنیم این برد می تواند تا 300 متر نیز افزایش یابد که می تواند هر مشتری را مجذوب ویژگی های بی نظیر این تلفن ها کند.

بی سیم پاناسونیک

منشی تلفنی بی سیم پاناسونیک

امروزه استفاده از منشی تلفنی برای تلفن های امری عادی و مهم قلمداد می شود.

این ویژگی باعث می شود تا هنگامی که کاربران در محیط اداری یا منزل خود حضور ندارند استفاده از این ویژگی باعث می شود تا هیچ تماسی برای مشتریان از دست نرفته و به راحتی مکالمات و پیام های تماس های مختلف ضبط شود.

تلفن بی سیم پاناسونیک با قابلیت های مختلف منشی تلفنی می تواند پیام  های فرد تماس گیرنده را تا 16 دقیقه ضبط نماید.

این عدد یک عدد بی نظیر است که می تواند به راحتی تمامی نیاز های مشتریانی را برآروده کند که ممکن است در بسیاری از اوقات در محیط خانه یا اداری خود حضور نداشته باشند.

فضای اشغال شده بسیار کم

استفاده از تلفن بی سیم پاناسونیک باعث می شود تا از نظر مهندسی فضا بتوانیم به راحتی فضای کاری و خانگی خود را مدیریت نماییم. این ویژگی زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم امروزه به دلیل افزایش جمعیت و درخواست ها و همچنین کاهش فضای ساختمان ها، چقدر بهبود فضا از نظر مهندسی می تواند در توسعه کسب و کارها مهم و حیاتی باشد.

با توجه به ساختار تلفن های بی سیم می توان به راحتی متوجه شد که این تلفن ها فضای بسیار کمی از منزل و محیط کاری ار اشغال نموده و علاه بر زیبایی محیط می تواند باعث شوند تا از وسایل دیگر نیز در کنار آن ها بهره مند شد.

بی سیم پاناسونیک

استفاده در محیط های مختلف

تنوع در مدل های تلفن بی سیم پاناسونیک باعث می شود تا به راحتی بتوان از این تلفن در محیط های مختلف با وسعت متفاوت استفاده نمود.

برای کسانی که در محیط های کوچک خانگی استفاده می کنند می توان از مدل های تک گوشسی این محصولات استفاده نمود. اما هر اندازه که در محیط بزرگتر از این محصولات استفاده نماییم لازم است تا از مدل های چند گوشی این تلفن ها استفاده نماییم.

استفاده از مدل های چند گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک باعث می شود تا افراد در محیط های مختلف خانه بتوانند به راحتی تمامی تماس های دریافتی را از طریق این تلفن ها پاسخ دهند و دیگر نیازی به مراجعه به تلفن اصلی نیست.

کالر آیدی

یکی دیگر از ویژگی های تلفن بیسیم پاناسونیک پشتیبانی از قابلیت کالر آیدی است که می تواند باعث شود تا کاربران به راحتی تمامی شماره های افراد تماس گیرنده را مشاهده نموده و بتوانند به جزئیات آن ها دسترسی داشته باشند.

استفاده از فناوری بلوتوث

در بسیاری از مدل های این دستگاه از فناوری بلوتوث استفاده شده است که باعث می شود تا وضعیت ارتباطی این دستگاه ها برای انتقال اطلاعات و همچنین تنظیم کلید های این تلفن ها بهبود یابد.

کاربر پسند بودن یکی از القابی است که بسیاری از کارشناسان عرصه دیجیتال جهانی به تلفن بی سیم پاناسونیک داده اند.

در محیط های مختلف افرادی با سطح معلومات متفاوت وجود دارند.

گوشی تلفن بیسیم پاناسونیک با دارا بودن منوی ساده این امکان را به تمامی افراد با سطح معلومات مختلف می دهد تا به راحتی کارهای خود را با این دستگاه ها انجام دهند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد گوشی بی سیم پاناسونیک قابلیت تنظیم این دستگاه ها بر روی حالت شب یا همان بی صدا است تا و افراد می توانند برای حفظ آرامش خانه از این ویژگی استفاده کنند.

استفاده از باطری نیم قلمی با امکان تعویض بسیار آسان و راحت در ساختار این محصولات شرکت پاناسونیک یکی دیگر از مواردی است که باعث استقبال مشتریان شده است.

شماره گیر ضد آب، نمایشگر LCD بزرگ، دفترچه تلفن، تمیز شدن اتوماتیک محل شارژ و … از دیگر ویژگی های بارز و منحصر به فرد گوشی تلفن پاناسونیک می باشد.

 

معرفی یکی از مدل های پر کاربرد تلفن بی سیم پاناسونیک

تلفن های بی سیم پاناسونیک معمولاً در مدل های مختلفی تولید و به بازار عرضه شده اند.

همه این مدل ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که می توانند نیاز های مختلفی از مشتریان را پاسخ دهند.

بی سیم پاناسونیک

یکی از این تلفن ها که به واسطه ی امکانات بسیار عالی توانسته است به محبوبیت خاصی در بین مشتریان برسد تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-PRD262 می باشد.

این تلفن قابلیت ارتقاء تا 6 گوشی تلفن را داشته که می تواند برای استفاده در محیط های خیلی بزرگ بسیار مناسب باشد.

اگر از تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-PRD262 استفاده می کنید می توانید به راحتی گوشی های هوشمند خود را طریق پایه بی سیم این تلفن ها شارژ نمایید.

استفاده از سیستم link2cell در این مدل باعث می شود تا بتوان به راحتی تلفن های هوشمند را به تلفن های خانگی متصل نموده و در صورت آنتن دهی ضعیف تلفن های همراه، تماس های دریافتی این تلفن ها را از طریق تلفن های خانگی پاسخ داد.

ابعاد کوچک، وزن مناسب، استفاده از فرکانس 1.9 گیگاهرتزی جهت جلوگیری از تداخل با فرکانس دیگر محصولات موجود در محیط، بلندگوی بزرگ استریو و … از ویژگی های منحصر به فرد تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-PRD262 می باشد.

امتیاز دهید